Nietety ten pan to nie lekarz z…
Nietety ten pan to nie lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jak mozna kogoś nazwać lekarzem , kiedy oczekiwałem na niego 2 tygodnie az wróci z wyjazdu , omówiłem wczesniej z nim problem mojego psa, po cztym poinformował mnie , zę jak wóci to sie spotkamy. Odpisał mi teraz po powrocie z wyjazdu " NIESTETY NIE MOGĘ PANU POMÓC" - telefonów nie odbiera jak mały obrażony dzieciak. Wczesnij w 2022 pisałem z nim o wizycie z suczką , po podaniu przez niego ceny, kulturalnie odmówiłem. Teraz domniemam , ze odczytał wczesniejsze wiadomości, z moja odmową i strzelił tzw focha na mnie. Tak nie postepuje prawdziwy lekarz, tak p[ostepuje tylko osoba z problemami psychicznymi i brakiem poczucia własnej wartości. Wnioski wyciagnijcie sami . Może dojśc do sytuacji , w której rozpoczmnie leczenia waszego pupila i nagle on strzeli focha na was, bo mu sie nie spodoba np. mimika waszej twarzy . Ten człowiek tak postepujac udowadnia tylko, że nie ma serca dla zwierząt, więc jak może je prawidłowo leczyc i im pomagać....?
